EMS ESEN METAL SAN. İNŞ.TAAH.TİC.LTD.ŞTİ
+90-312-3852810 +90-312-3547058
Ostim OSB 100. Yıl Bulvarı 1234. Sokak (Eski:57.Sokak) Dış Kapı:128 Ostim OSB
ems@esenmetal.com

Firma Profili

Firmamız 1990 yılında Esen Metal adıyla aynı adreste kurulmuş olup 8 yıl müşterilerine her türlü metal işleri dalında hizmet vermiştir. 1998 yılında Limited Şirketi olup EMS ESEN METAL SANAYİ İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET LTD.ŞTİ. Şirket unvanını aldıktan sonra çizgisini değiştirmeden aynı amaca hizmet ederek sanatla demiri bir arada tutmayı başarmıştır. Firmamız tecrübeli uzman elemanlarıyla 600 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır.


Firmamız vermiş olduğunuz siparişleri daha ilk günden titizlikle ele alır, geniş stokları ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteye ve dürüst ticarete verdiği önem bakımından diğer benzer firmalar arasında ayrıcalıklı olarak örnek teşkil edebilecek konumdadır.

Müşteri memnuniyeti, taleplere anında cevap verebilme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kaliteye odaklılık, güncellik prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen dinamik, değişme ve öğrenmeye açık yapımızla hedef standardımıza hızla yaklaşıyoruz.

Firmamız bir aile şirketidir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetine önem veren, verdiği sözü tutan, müşterileri referansla gelen, müşterilerle bir defa değil bir ömür boyu çalışma prensibini benimseyen bir firmadır.Ürünler Hizmetler

Gösterimde olan 1 - 12 Toplam 13 Kayıt

Tanıtım VideosuUlaşım


İletişim Formu