"OSTİM’le İş Birliklerimizi Kuvvetlendireceğiz"

17.01.2019, 17:21'de eklendi

Çankaya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Can Çoğun, “OSTİM’i seviyoruz. Üçüncü nesil, dördüncü nesil üniversite olabilmemiz için sizlerle ilişkimizi sürdüreceğiz. İş birliklerimizi daha da kuvvetlendireceğiz.” dedi.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı ve Ostim Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Derya Çağlar, Çankaya Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Can Çoğun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Çankaya Üniversitesi ile ilişkilerini geçmişe dayandığına dikkat çekti. Çankaya Üniversitesi’nin Ostim Teknopark’ın ortaklarından olduğunu vurgulayan Aydın, Çankaya Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ile sanayiye yönelik çalışmaları sürdürdüklerini ifade ederek, “OSTİM’de küçük ve mikro ölçekli firmaların inanılmaz yetenekleri var.” dedi.

Çankaya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Can Çoğun da mühendis olarak sanayi ile iş birliği içinde olduklarını vurguladı. OSTİM’in önemine dikkat çeken Çoğun, “OSTİM’i seviyoruz. Üçüncü nesil, dördüncü nesil üniversite olabilmemiz için sizlerle ilişkimizi sürdüreceğiz. İş birliklerimizi daha da kuvvetlendireceğiz.” mesajı verdi.

İlgili Fotoğraflar

Diğer Haberler