ŞANTES'e 2014 Yılı Başarılı İhracatçı Ödül

03.06.2015, 00:00'de eklendi

OSTİM Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi üyesi Asya Trafik, Yılın Genç Girişimci Ödülü’nü aldı. KOSGEB tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni finalinde 8 kategoride 40 firma yarıştı. Kazanan firmalara ödüllerini Başbakan ...

Geçen yılda layık görülen “Yılın Başarılı İhracatçı” ödülünü almış olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz. 2011 yılı sonunda faaliyetlerine başlayan İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), zorlu geçen 2014 yılında ihracat için büyük çabalar sarf eden üye firmalarının başarılarını taçlandırmak amacıyla “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”ni gerçekleştirdi. Firmalar 2014 yılı ihracat performanslarına göre ödülle onurlandırıldılar.

Genel Müdürümüz Erkan Şanal ödülü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'ın elinden aldı

29 Nisan 2015 tarihinde Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi'ın teşrifleri ve önemli kurum ve kuruluşların üst düzey yetkililerinin katılımıyla Ankara İSİB'in Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen ödül töreninde ISIB üyesi başarılı firmalara ödül verildi.

Şantes bu sektörde dünya çapında birçok büyük firma ile çalışan bir ihracat firmasıdır

Şantes Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuştur ve Anadolu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır. Atık imha sektöründe büyük bir atılım göstererek büyüyen firmamız müşterinin ihtiyaçlarına özel tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Firmanın ürün gamında temel olarak Tıbbi, Tehlikeli, Evsel, Endüstriyel ve Hayvansal Atık imha sistemleri bulunmaktadır. Şantes ürünlerini müşterilerinin taleplerine göre AB ve EPA standartlarına göre tasarlayabilmektedir. Ayrıca, atık imha sistemlerinin gerekliliği olan baca gazı arıtma sistemleri de firmanın ürünleri arasındadır. Atık ayrıştırma sistemleri firmanın bir başka ürün çeşidi olup mevcut durumda Türkiye’deki havalimanlarında Şantes Atık Ayrıştırma Sistemleri bulunmaktadır.

Diğer Haberler