Anasayfa ›› Firmalar ›› Adana Ekspres Beyaz Kılıç Nak. Tic. A.Ş.

Adana Ekspres Beyaz Kılıç Nak. Tic. A.Ş.

Adres: 1154/1. CADDE (ESKİ 213) 18

Tel 1: 0 (312) 385 76-23

Faks:

Email 1: selsenet@hotmail.com

Web: http://www.adanaekspres.com.tr

Adana Ekspres Beyaz Kılıç Nak. Tic. A.Ş. Hakkında

Ankara merkez olmak üzere yurt içi nakliye ambar taşımacılığı ve parsiyel komple yük sevkiyatı yapmaktadır. Taşımalarımızın tamamı sigorta teminatı altında yapılmaktadır.

 

TSE Hizmet yeterlilik ve ISO 9001 & OHSAS 18001 kalite belgesi ile N2,G1 ve R1 taşıma yetki belgemiz mevcuttur. İşinde uzman personeli ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

 

Vizyonumuz

 

Türkiye içerisinde ambar ve lojistik sektörü açısından en üst seviyede olan, üstün hizmet kalite anlayışı içerisinde, saygınlığı, başarısı ile takdir toplamış, yaptığı işi rakiplerine ve tedarikci firmalarına benimsetmiş, sektör de yaptığı ve uyguladığı firma prensipleri ile öncü firma olmayı, kendi çapında ün yapmış ve kurumsallaşmış firmalar ile birlikte çalışarak ülke ekonomisine, tedarikçilerine ve iş verdiği sektörlere katkısı olan uzmanlaşmış firma kadrosu ile kurumsal bir firma olma.

 

Misyonumuz

 

İş ve hizmet alanlarının gereksinimi olan kalifiye teknik insan çalıştıran ve ihtiyaca göre insan gücü yetiştiren bu sayede müşteri menmuniyetini en üst seviyede tutan, bilgi ve birikimlerini Türkiye yararına kullanan, topluma sektöre yararlı, yaratıcı ve pozitif düşünen, Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen çalışkan, bilgi ve birikimlerini tüm insanlık yararına kullanan, topluma yararlı, paylaşımcı, yaratıcı ve pozitif düşünen yarattığı değerlerle tüm ülkede temsil eden bir firma olmak.

 

 

Kurumsal Hizmetlerimiz

 

Hizmet sektöründe çalışan bir firma olarak yurt içinde dağıtım kanallarımızda ambar taşımacılığı, nakliye, dağıtım, lojistikve depolama.Müşteri menmuniyeti önde olmak üzere eğitimli ve kalifiye çalışanları ile, geniş araç filomuz ile müşterilerimize kurumsal ve nitelikli hizmet vermekteyiz.

Nakliye-Kargo-Kurtarma-Vinç İşletmeciliği