Anasayfa ›› Firmalar ›› Adım Koza Hıdro.Pno.Sıs.San. Tıc. Ltd. Stı.

Adım Koza Hıdro.Pno.Sıs.San. Tıc. Ltd. Stı.

Adres: 1185. CADDE (ESKİ 17) 2

Tel 1: 0 (312) 394 67-94

Faks: +90 312 394 67 97

Email 1: info@adimkoza.com.tr

Web: http://www.adimkoza.com.tr/

Adım Koza Hıdro.Pno.Sıs.San. Tıc. Ltd. Stı. Hakkında

2001 yılında kurulan Adım Koza hidrolik sistemler başta olmak üzere, makine, pnömatik, imalat, tasarım ve satışı konusunda hizmet veren ve AR-GE faaliyetleri yürüten bir mühendislik firmasıdır. Mühendislik ve tasarım kabiliyetini üretim kabiliyeti ve çözüm odaklı yaklaşımıyla harmanlayan bir firma olarak Adım Koza Ankara – Ostim’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Adım Koza, enerji, tarım ve gıda gibi sektörlere hidrolik manifoldlar ve hidrolik valfler ile hidrolik – pnömatik silindirler, hidrolik güç üniteleri ve kartriç – cartridge valf gibi çeşitli ürün grupları sağlamaktadır. Ayrıca, alanında uluslararası lider konumunda olan İtalyan Vivolo ve Flucom gibi markaların Türkiye Distribütörüdür.

Bilim, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın Makina Emniyeti Yönetmeliği hükümleri gereği TÜV Austria Attestation of Conformity belgesine sahip olan Adım Koza, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında yükümlülüklerini yerine getiren bir firmadır. Firma, bugün faaliyetlerini OSTİM’de 1000 m² kapalı alana sahip tesisinde yürütmektedir.

Hidrolik Silindir-Hidrolik-Pnömatik Sist. ve Yedekleri