Anasayfa ›› Firmalar ›› Akın Makina San. Ltd. Şti.

Akın Makina San. Ltd. Şti.

Adres: 1234. CADDE (ESKİ 57) 5

Tel 1: 0 (312) 354 40-91

Tel 2: 0 (312) 354 57 21

Faks:

Email 1: akinmak@ttmail.com

Web: http://akinmak.com/

Akın Makina San. Ltd. Şti. Hakkında

Firmamız 1972 yılında Ankara Ata sanayi sitesinde kurulmuştur.1989 yılında Ostim Organize Sanayi bölgesinde bulunan kendi üretim binasına taşınmış olup; 1995 yılında şirketleşerek sektördeki atılımlarını hızlandırmıştır

Sektördeki en önemli ürünlerimizden biri olan Ayzımba (Ay murcu) üretimimizi Türkiye'de ilk olarak imal etmiştir. Ay zımba üretiminde Ar- Ge çalışmalar sonucunda bugünkü kalitesine ulaşmıştır.Yüksek gerilim ekipmanlarından iletken ek presi ve kalıplarını üretime almıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda ürün gamını yılların tecrübesiyle birleştirerek geliştirmekteyiz.

İlerleyen zaman içerisinde petrol sondajı ve Jeo Termal sondajı ekipmanları üretimi konusunda da bir çok projeye iştirak etmiş ve yerli üretime destek olmuştur.

1980 yılından itibaren TPAO Petrol sondaj kule malzemeleri petrol kuyuları yedek parça imalatlarında TPAO gibi ve özel sektörlere yedek parça üretmektedir.

Sürekli yeni yatırım ve projeler geliştirmeyi amaçlayan firmamız Kara yollarında kullanılan araç üstü yol yol çizgi makina'larını üreterek bir ilke imza atmıştır.

Her geçen gün daha rekabetçi ve güçlü olmayı hedeflemekteyiz.
Saygılarımla

Makine İmalat ve Satış (çeşitli) Makine ve Makine Ekipmanları-Malzemeler