Anasayfa ›› Firmalar ›› Aktif Çelik Kapı Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Aktif Çelik Kapı Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Adres: H BLOK 1130. SOKAK (ESKİ 233) 28

Faks:

Email 1: fatih@aktifcelikkapi.com

Web: http://www.aktifcelikkapi.com/

Aktif Çelik Kapı Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Hakkında

“Yılların verdiği tecrübeyle, kaliteli birikimimizi hizmetlerimizle halkımıza sunuyoruz.

Bizler bu mesleğe çıraklıktan başladık. Yılların verdiği deneyimle üretmiş olduğumuz çelik kapılar, dayanıklılık ve güven açısından her zaman bizi ve müşterilerimizi memnun etmiştir.”

Yıllar yıllar önce, aslında çokta uzun bir süre olmamakla beraber. Kapılarımız eskiden tahtadan kapılardı. Bir omuz darbesiyle yıkılabilecek kadar dayanıklıydı.

Fakat o zamanlarda komşuluk, akrabalık, hısımlık bir mahallede hatta aynı binada olurdu. Evde her zaman birileri olurdu. 24 saat evimiz boş kalmazdı. Boş olsa bile çevremizde tanıyan bilenlerimiz olurdu. Mahalleye bir yabancı gelse herkes tarafından bilinirdi.
Günümüz şartlarında ne yazık ki akrabalıklar, dostlar, hısımlar birbirinden uzaklaştı. Aileler küçüldü. Şimdi ise yan komşumuzun kim olduğunu bilemez olduk. Mamafih çeşitli tedbirler almak zorunda kaldık. Şimdi kapımızı güvenle kilitleme ihtiyacını hissediyoruz. Hayat şartlarımızın bozulmaması için evimizi ailemizi güvence altına almak zorundayız. Bunun içinde her bir birey olarak alacağımız tedbirlerde gerçektende çok haklıyız.

Günümüz şartlarında güvenlik açısından tedbir almak için yapmamız gerekenleri sıralamaya kalksak, ne kadar haklı olduğumuzu savunmamız için bir sebep aramayacağımızı herkes bilir ve kabul eder.

En önemli varlığımız olan ailemizi korumamız bizim en önemli görevimizdir. Ailemiz için ne yapsak azdır. Bunun bilinciyle vatandaşlarımızın güvenlik açısından en üst seviyede çelik kapılar üretmeyi ve halkımıza Arz etmeyi borç biliyoruz. Almak istediğimiz kapıların güvenilirliği de çok önemlidir. Sac kalınlığı, kilit sisteminin kalitesi, fırınlanmış boya olması da sağlık açısından önemlidir. Menteşelerin sayısı ve kaynatılmış olması, kasaya bağlanmış emniyet pimleri…. Bu teknik konuların analizi ve üretimi hem güvenlik açısından hemide sağlık açısından çok büyük önem arzetmektedir. Kaliteyi her zaman seri üretimden daha üstün buluyoruz. Halkımıza özenle üretmekte olduğumuz çelik kapıları satışa sunuyoruz.

Çelik Kapı ve Para Kasaları Mobilya ve Dekorasyon