Anasayfa ›› Firmalar ›› Aldem Bilgisayar Gıda Turz. Ltd.Stı.

Aldem Bilgisayar Gıda Turz. Ltd.Stı.

Adres: ABDÜLKADİR GEYLANİ CAD. 1240. SOKAK (ESKİ 71/2) 29 20

Tel 1: 0 (312) 394 29-56

Faks: 0 312 394 29 57

Email 1: alper@aldembilgisayar.com.tr

Web: http://aldembilgisayar.com.tr/

Aldem Bilgisayar Gıda Turz. Ltd.Stı. Hakkında

Aldem Bilişim Grup, Yönetim Bilişim Sistemleri alanında uzmanlaşmış bir Yazılımevi ve Danışmanlık Kuruluşu'dur.

Firma, 2002 yılında Ankara'da kurulmuş olup, hizmetlerini çoğu bilgisayar mühendisi 10 a yakın uzman kadroları eliyle, Türkiye genelinde sürdürmektedir.

Aldem Bilişim Grup, 60’ aşkın projedeki deneyim birikimi ve 45!’e Yakın uygulama yazılımı ürünleriyle, en küçükten en büyük boyutlara değin uzanan özel ve kamusal kuruluşlar için Yönetim Bilişim Sistemi çözümleri üretmiş , öncü bir kuruluştur. Bu çizgide bütün projelerini, kuruluşundan başlayarak bilinçle saptadığı görüş çevreni (vizyonu), benimsediği görevi (misyonu) ve kalite politikası doğrultusunda üstün başarıyla sonuçlandırmış olmanın kıvancını ve onurunu taşımaktadır.

Aldem Bilişim Grup, kurulduğu2002 yılından beri, önemli kamusal ve özel kuruluşların bilgi işlem projelerinde yönetim bilişim sistemleri, kurumsal kaynak planlama, kamu yönetimi, işletme yönetimi, endüstriyel üretim yönetimi, okul yönetimi, hastane yönetimi gibi alanlarda sistem çözümleme/tasarım ve uygulama yazılımı geliştirme uzmanlığını; danışman kuruluş olarak bilgi, deneyim ve doğruluğunu; proje yönetiminde her türlü güçlüğü alt edebilecek mühendislik ustalığını; yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kamuoyu önünde kanıtlamış, çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, güçlü ve dinamik bir Bilişim kuruluşudur.

Çeşitli donanım firmalarının sistemleri üzerinde projeler gerçekleştirmiş olan Aldem, bağımsız bir kuruluş olmakla birlikte, bugüne değin ulusal ve uluslararası Sistem Bütünleştirici firmalarla proje düzeyinde işbirliği ortamında çalışmalarını da sürdüregelmiştir.


Aldem Bilişim Grup , kendi yazılım üretimini, Windows, Linux ve UNIX işletim sistemleri üzerinde istemci/sunucu ortamında ve daha sonra İnternet (web) üzerinde çok katmanlı mimari ortamında geliştirmeye yönelmiş, açık sistem ortamına uygun olarak, uygulama yazılımı birikimini J2EE platformlarına taşımıştır. Bu amaçla, uzman kadroları eliyle ulusal düzeyde büyük projelere ilişkin uygulama yazılımı gerçekleştirme geleneğini, çağdaş teknolojinin en yeni ve güçlü olanaklarıyla donanmış olarak sürdürmektedir.

Aldem Bilişim Grup . Uzman kadrosu, uzun yıllardır süreklilik içinde birarada çalışan proje takımlarından oluşmaktadır.

Şirket merkezi Ankara'da bulunmaktadır, tüm Türkiyede Donanım Yazılım Alt Yapıları Üzerine  hizmet verebilmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri Yazılım-Bilişim ve Bilgisayar Programları