Anasayfa ›› Firmalar ›› Ammann Makina İnşaat A.Ş.

Ammann Makina İnşaat A.Ş.

Adres: 1234. CADDE (ESKİ 57) 141

Tel 1: +90 312 386 22 11

Faks: +90 312 386 05 45

Email 1: info@ammann.com.tr

Web: http://www.ammann.com

Ammann Makina İnşaat A.Ş. Hakkında

Ammann ve Teknomak Türkiye'de Kendi Şirketlerini Kurdular.

 

Saruhan Sarıoğlu önderliğindeki Teknomak ile İsviçreli aile şirketi olan Ammann Group, işbirliklerinin 25. yılını kutluyorlar.

 

Bu çok başarılı işbirliği, Ammann'ın Türkiye'de sahip olduğu güçlü pazar konumunun gerçekleşmesinde bugüne kadar kilit rol oynamıştır.

 

Ankara merkezli yeni Ammann-Teknomak şirketinin kurulması ile bu konum daha da güçlenecektir ve bu adım, dünya asfalt plenti pazarında 1 numara olan Ammann'ın Türkiye pazarına verdiği büyük önemin göstergesidir.

 

Ankara'daki merkezinde, Ammann-Teknomak Türkiye'deki pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini, grubun tüm ürünleri için sağlayacaktır. Bu yeni yaklaşım Ammann Group'un Türkiye'deki pozisyonunu güçlendirecek ve müşterilerine sunduğu servisleri eşzamanlı olarak çoğaltacaktır.

 

Ammann-Teknomak, kendi bünyesinde tecrübeli kurulum ve servis ekibine ve üstelik kendi üretim tesislerinde bitüm tankları, bunkerler, filler siloları gibi tamamlayıcı çelik konstrüksiyonlar üretebilme yeteneğine sahiptir. Bu güne kadar Ammann, Türkiye'ye 130'un üzerinde asfalt plenti sağlamış ve içinde bulunduğumuz yıl için 10'dan fazla sipariş almıştır.

 

Tek marka stratejisi, yüksek kalifiyeli ve motive olmuş çalışanları ve iş ortakları ile Ammann-TeknomakTürkiye'de sahip olduğu mevcut güçlü konumun daha da kuvvetleneceğinden, orta ve uzun vadeli hedeflerin gerçekleşeceğinden son derece emindir.

 

Ammann'ın en başarılı distribütörlerinden birisi olan TSM Global ile işbirliği sayesinde Ammann, Türkiye'deki en önemli toprak ve asfalt silindirleri tedarikçilerinden birisi olmaya da devam edecektir.

Asfalt Makineleri Tesis ve Ekipmanları