Anasayfa ›› Firmalar ›› Amp Yazılım Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Amp Yazılım Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Adres: 1308. SOKAK (ESKİ 78) 6 Z-15

Tel 1: 0 (312) 354 80-16

Faks:

Email 1: alihikmetugurlu@gmail.com

Web: https://www.ampyazilim.com.tr/

Amp Yazılım Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Hakkında

AMP Yazılım; İnşaat ve hizmet sektörleri ile bilişim sektörü arasında sağlam bir köprü olmak amacıyla 1993 yılında 2 inşaat mühendisi tarafından İstanbul’da kuruldu. Şirketin ana kuruluş amacı Özel sektör ve Kamu İhale Kanunu ve ilgili diğer mevzuata uygun iş yapan kamu kurumları ve yükleniciler için İhale ve Hakediş yazılımları ve hizmetleri üretmekti.

1995     Günümüz hakediş yazılımlarının tamamına esin kaynağı olan nakliye metrajı, fiyat farkı vb. hesaplara kesin çözümler getiren temel ve tek uygulama olarak AMP Hakediş ve Keşif DOS kullanıma sunuldu.

1997     Türkiye’nin ilk İhale Hazırlık programı kullanıma sunuldu.

1998     Piyasadaki İhale Otomasyonu yazılımlarının esin kaynağı olan Türkiye’nin ilk ve tek Yeterlik ve Uygun Bedel Programı kullanıma sunuldu.

2000     Hakediş programları için yeni bir sayfa açan AMP Hakediş ve Keşif Windows kullanıma sunuldu.

2001     AMP CRM Sistemi kullanıma sunuldu.

2003     4734 Sayılı kanuna uygun ihale süreçleri yönetim ve uygulama yazılımı AMP İhale Otomasyonu kullanıma sunuldu.

2004     AMP Yaklaşık Maliyet ve Teklif kullanıma sunuldu.

2005     AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet kullanıma sunuldu.

2006     İhale Hazırlık programı Mal ve Hizmet modülleri kullanıma sunuldu.

2007     Ankara Bölge Müdürlüğü açıldı ve ODTÜ Teknokent’de AR-GE birimi kuruldu. EBYS projeleri kapsamında ileri teknolojiler kullanılarak çok daha üstün ürünler geliştirilmeye başlandı.

2008     İhale süreçleri için zirveyi temsil eden yeni AMP İhale Otomasyon projesi tamamlandı.

2009     Mal ve Hizmet Alımları işleri için Türkiye’nin ilk Mal ve Hizmet Hakediş Yazılımı AMP MH kullanıma sunuldu. Bu program ile sektördeki büyük bir eksik tamamlanmış oldu.

2010     AR-GE çalışmalarımız sonucunda AMP İhale Otomasyonu Danışmanlık Modülü kullanıma sunuldu.

2011     AMP Akademi açıldı. Metraj, yaklaşık maliyet, eski eser ve ihale uygulamaları alanında Türkiye genelinde eğitim, kurs ve seminerler verilmeye başlandı. Özel sektör ve yurt dışına iş yapan inşaat firmalarının ihtiyaçları dikkate alınarak döviz kuru üzerinden de teklif hazırlanabilen Türkiye’nin ilk ve tek programı AMP İnşaat Teklif kullanıma sunuldu.

2012     Yaklaşık Maliyet ve Hakediş programlarımız için AMP Planner: İş Programı modülü ve Orman Yolları modülü kullanıma sunuldu.

2013     AMP Kurumsal Hakediş kullanıma sunuldu. İçerdiği kurumsal özellikler, güvenlik ve yönetim alanında sektöre kazandırdığı yeni standartlar ile bugüne kadar geliştirilen en iyi hakediş programı.

2014     Yine sektörde bir ilk olan Çizimden metraj çıkarmanın en pratik yolu olan Kolay Metraj kullanıma sunuldu.

2015     İş Programı, Kurumsal Hakediş, Hakediş ve Yaklaşık Maliyet ile AMP Mal ve Hizmet Alımları Hakediş programlarında AR-GE çalışmaları doğrultusunda yapısal düzenlemeler yapıldı. Yapımaliyet.com sitesi modernize edildi.

2016     Hakediş ve sözleşme uyuşmazlıkları alanında danışmanlık hizmetlerine başlandı. yapimaliyet.com , birimfiyat.net, ampyazilim.com.tr, kolaymetraj.com siteleri yenilendi. AMP E-Ticaret ve Hakedis.org siteleri hizmete açıldı. MAH programı eklenen işçi özlük dosyası, bordro ve diğer özelliklerle Türkiyenin en kapsamlı ve en güvenilir Mal ve Hizmet hakediş programı haline getirildi. Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programına yeni bir çok özellik eklendi, Kolaymetraj programı geliştirildi ve bağımsız sürümü yayınlandı.

2017     Birimfiyat.net sitesi yenilendi, Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programına Yönetici Konsolu Modülü, Teminat Takip ve Avans Yönetimi Modülü, Poz Önerme Sistemi, Güvenlik Geliştirmeleri ve birçok özellik eklendi. AMP Doğrudan Temin programı MS SQL veritabanına upgrade edildi, birim bazlı çalışma imkanı getirildi, istatistik bölümü geliştirildi.

2018     Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Yüksek Fen Kurulu için Birim Fiyat Otomasyonu programı geliştirildive hizmete sunuldu. İZSU Altyapı Hakediş programı ihalesini AMP Yazılım kazandı.

2019     Kurumsal Altyapı Yaklaşık Maliyet ve Hakediş programı hizmete sunuldu. ComDonatı ile entegrasyon yapıldı. Kolay Metraj Demir Donatı programı hizmete sunuldu. Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet programına Tasfiye Modülü, Sözleşme Yönetimi Modülü, Muayene ve Kabul İşlemleri Modülü, Piyasa Fiyat Araştırması Modülü, Çelik Hasır Modülü ve ÖTV Fiyat Farkı Modülü eklendi. Durmaksızın devam ediyoruz..

Network Sistemleri Yazılım-Bilişim ve Bilgisayar Programları