Anasayfa ›› Firmalar ›› An-Bo Nano Teknolojık Ürünler Ve Ekolojık Çözümler

An-Bo Nano Teknolojık Ürünler Ve Ekolojık Çözümler

Adres: CEVAT DÜNDAR CAD. 15 36

Tel 1: 0 (312) 309 26-88

Faks:

Email 1: ayfer.ulusoy@an-bonano.com.tr

Web: https://an-bonano.com.tr/

An-Bo Nano Teknolojık Ürünler Ve Ekolojık Çözümler Hakkında

Şirketimiz 2008 yılında Ankara'da kurulmuştur. Nanateknolojik yüzey koruma ürünleri,doğalgaz tasarruf bilgisayarları ve yenilebilir enerji kaynakları konusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Nanoteknolojik dış cephe yüzey kaplama ürünlerinin kullanım amacı yüksek katlı cam , alüminyum ,mermer kaplı binalarda uygulamasını yaparak, uzun yıllar (5-10 yıl gibi) dış cephelerin kendi kendini temizleyen, fotokatalitik , kir tutmayan ,anti-statik , anti-bakteriyel ve UV dayanımı yüksek yüzeyler oluşmasını sağlamaktır. Bina dış cephesinin hava koşullarına bağlı olarak , kirlenmesini önlemek , temiz ve hijyenik yüzeyler oluşturmak , temizlik , su ve elektrik giderlerinden tasarruf sağlamaktır. Daima yeni görünümlü ve temiz binalar nanoteknoloji sayesinde mümkün olmaktadır.

Doğalgaz tasarruf bilgisayarları ve yenilebilir enerji kaynakları konusunda amacımız tükenebilir enerji kaynaklarının başta doğalgaz ve sıvı yakıtlar olmak üzere etkin kullanılmasını , enerji israfının önlenmesini ve enerji maliyetlerinin ekonomi üzerindeki yükünün hafifletilmesi ve çevrenin korunmasını temin etmek üzere enerji kaynaklarının verimli kullanılmasına katkı sağlamaktır. Tükenebilir enerji kaynaklarından tasarruf yapmak suretiyle başta kendi bütçemize sonra ülke bütçesine fayda sağlamak ve dışa bağımlılığımızı asgari seviyede tutmaktır.

Kompozit Ürünler imalat ve Satışı