Anasayfa ›› Firmalar ›› Anadolu Anka İskele Kalıp İml.İnş.Taah.Telek.Sist.Ltd.Şti.

Anadolu Anka İskele Kalıp İml.İnş.Taah.Telek.Sist.Ltd.Şti.

Adres: AHİ EVRAN CAD. No:39

Tel 1: 0 (312) 354 24 76

Faks:

Email 1: anadoluankaiskele@gmail.com

Web: https://www.ankaanadoluiskele.com/

Anadolu Anka İskele Kalıp İml.İnş.Taah.Telek.Sist.Ltd.Şti. Hakkında

Anadolu Anka İskele Kalıp Sistemleri,  sektörde proje sürelerinin kısalması ile ihtiyaç duyulan, iskele kiralama konusunda her geçen gün gelişen kiralık iskele kalıp sistemleri ile kiralama hizmeti de vermektedir.


TS EN 12810-1, TSEK, EN ISO 3834-3  Kalite Belgeli ürünler ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine Sahip Olan şirketimiz, teknik donanımı, teknik ve idari personeli, kapasitesi ve kalite anlayışı ile gelişen teknolojiyi takip, AR-GE çalışmaları, uygulamada karşılaşabilecek sorunlara çözüm üretme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibi ile sektörde hak ettiği yere ulaşmıştır.


Anadolu Anka İskele Kalıp Sistemleri, dünya pazarında, Rusya, İsrail, Ukrayna, Gürcistan,  Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Libya, Cezayir, Irak, İran,  Bulgaristan, Romanya ve Kıbrıs'ta da Kullanılmaktadır.


Anadolu Anka İskele Kalıp Sistemleri, temel prensibi olan kalite, zaman, ekonomi, yerindelik, güven ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, her zaman taahhütlerini başarı ile yerine getirmiştir.


Anadolu Anka İskele Kalıp Sistemleri Kalite, Tecrübe ve Güvenin Doğru Adresidir.

İskele, Kalıp ve Prefabrik Yapı Sistemleri