Anasayfa ›› Firmalar ›› Ankara Profıl Boru Tıc.San.Ltd.Stı.

Ankara Profıl Boru Tıc.San.Ltd.Stı.

Adres: Atisan Sanayi Sitesi, Ferit Alnar Cad. No:58 - OSTİM/Ankara

Tel 1: 0 (312) 385 51-00

Faks: 0 (312) 385 53-43

Email 1: info@ankaraprofil.com.tr

Web:

Ankara Profıl Boru Tıc.San.Ltd.Stı. Hakkında

Serüvenimiz 1987 yılında Ankara, Siteler mobilyacıların içerisinde 100 m2’lik bir dükkânda, 9 imalatçı esnafın o dönemde hammadde tedarikinde yaşadığı zorluklardan dolayı kendi ihtiyaçlarını karşılamak için bir araya gelmesi sonucunda başlamıştır. Bu serüven kısa bir zaman içerisinde artırdığı ürün yelpazesi ve organizasyonel gelişimiyle sadece kendi ihtiyaçlarına değil bölgede ki arzı da karşılayacak konuma gelmiştir.

Firmamız zaman içinde diğer sektörlerle olan bağını keserek 1994 yılında Siteler/Demirciler sitesine taşınarak kendini bir tedarikçiden çok bir metal marketi olarak konumlandırmaya başlamış ve bu iz üzerinde ticaretine ivmeli bir şekilde devam etmiştir.

Yıllar içerisinde sektöründe lider ve öncü bir hale gelen Ankara Profil Boru LTD. ŞTİ., artan kalitesi ve ürün yelpazesi ile 2000’lerin başında taşınmış olduğu Atisan/Ostime’ de 8000 m2 kapalı alanda, 200’ün üzerinde kategorisiyle ve 30 yıla aşkın olan tecrübesiyle müşteriler ile üretici arasında bir köprü olmaya devam etmektedir. Gelişen çağa ve teknolojiye ayak uydurarak artık sadece bir metal market değil, aynı zamanda çelik servis hizmeti veren bir firma haline gelmiştir.

  • «
  • »
Demir Çelik Mamulleri İmalat - Satış Metal Eşyalar Metal Kalıp işleri