Anasayfa ›› Firmalar ›› Ankim Deterjan İml.Temizlik Gıda Otom.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Ankim Deterjan İml.Temizlik Gıda Otom.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Adres: ALINTERİ BULVARI 1151. SOKAK 1 87

Tel 1: 0 (312) 385 91-97

Tel 2: 0 (312) 532 05-698 () -31

Faks:

Email 1: ankimdeterjan@gmail.com

Web: http://www.ankimdeterjan.com/

Ankim Deterjan İml.Temizlik Gıda Otom.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. Hakkında

Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimine sahip ANKİM ailesi olarak endüstriyel temizlik bakım ve hijyen kimyasalları kozmetik ürün üretiminde müşterilerimize en iyisini sunmayı ilke edindik. üretim programımızda yer alan tüm ürünler uzun süren deneyimler sonucu her geçen gün yeni gelişmelere paralel olarak imal edilmektedir. firmamız ,gelişen rekabet ortamında müşterilerine daha iyi ürün ve hizmeti sunmak üzere araştırma geliştirme faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla her zaman daha iyisini sunmayı amaç edinen firmamız müşterilerinin problemlerini uzman teknik kadrosu ile yerinde tespit ederek en doğru ve ekonomik çözümleri sunmaktadır.satış sonrası hizmet ve destek uzman elemalarımız ve bölge müdürlüklerimizdeki personelimiz tarafından verilmektedir.PRİVATE LABEL çalışmalarda istekleriniz doğrultusunda firmanıza özel tasarım ve içeriğe sahip özel ürünler de üretilmekte ve eğitim desteği verilmektedir.

ANKİM 9001:2004 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ OHSAS 18001 İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ BELGELERİ SAĞLIK BAKANLIĞI ÜRETİM İZNİNE SAHİPTİR.'' TEMİZLİK , HER İŞİN TEMELİDİR'' Prensibiyle hareket ediyorsanız,sizlere bu konuyla ilgili tüm ihtiyaçlarınızda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Temizlik Makine ve Malzemeleri İmalat-Satış