Anasayfa ›› Firmalar ›› B.M.T. Balkan Makına Temızlık Ekıpmanları Iml.San.

B.M.T. Balkan Makına Temızlık Ekıpmanları Iml.San.

Adres: 1133. CADDE (ESKİ 237) 46

Tel 1: 0 (312) 354 31-60

Tel 2: 0 (312) 354 31-94

Faks: 0 (312) 354 47 12

Email 1: cengizbuyurgan@hotmail.com

Email 2: bmt@balkanmakina.com.tr

Web: http://www.balkanmakina.com.tr/

B.M.T. Balkan Makına Temızlık Ekıpmanları Iml.San. Hakkında

Çağımızda bilim ve teknolojinin çok hızlı gelişen sürecinin insanlığa hizmetleri açık bir şekilde görülmektedir. Dolayısıyla teknoloji insanlara daha temiz, sağlıklı ve daha hijyenik bir yaşam ortamı sunması gerekmektedir. Ülkemizde çeşitli kuruluşlar çevre temizliğine temizlik araçları filosuyla hizmet vermektedir. Hizmet veren bu kuruluşlara araçlarında kullanılan fırçaları üreten B.M.T Ltd. Şti. kendi konusunda günümüzdeki en yüksek kaliteyle destek vermektedir. Bizim ürünlerimizi tercih etmeniz bu tanıtım yazısı ile değil, ürünlerimizi kullanarak olmalıdır. B.M.T bu konuda üretim kalitesine çok güvenmektedir, sizlerin güvenini de sabırla beklemekteyiz.

Temizlik araçlarında kullanılan fırçaların uzun süreli kullanımı düşünüldüğü gibi, kullanıldığı pistin çizilmemesi için gerekli elastikiyet sağlanmıştır. Plastik kartuşlara monte edildiğinden araçlara montajı kolay olduğu gibi darbelere karşı daha mukavemetlidir.

Belediyelerde, karayollarında, askeri ve sivil havaalanlarında ve özel tüm sektörlerde kullanılmakta olan süpürme aracı fırçalarımız istenilen boy ve çaplarda üretilmektedir. Ayrıca istenilen özel imalat gerektiren fırçalar da yapılmaktadır.

Temizlik Makine ve Malzemeleri İmalat-Satış