Anasayfa ›› Firmalar ›› Bütün Makina Araç Üstü Ekipman İml.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.

Bütün Makina Araç Üstü Ekipman İml.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: Ostim Sanayi Sitesi 1202/1 Cadde No:12

Tel 1: 0 (312) 354 81-42

Tel 2: 0 (312) 354 35-82

Faks:

Email 1: berissalih@hotmail.com

Email 2: info@berismakina.com

Web: https://berismakina.com.tr

Bütün Makina Araç Üstü Ekipman İml.İnş.San.Tic.Ltd.Şti. Hakkında

Beriş Makina; 1988 yılında Ankara’da kurulmuştur ve günümüze kadar gelişen iç yapısıyla sektöre öncülük eden firmalardan birisi haline gelmiştir. Ağırlıklı olarak yüksek basınçlı kanal açma (kuka), kombine kanal temizleme aracı, arazöz, vidanjör imalatı, bakımı ve onarımı yapmaktadır.

 

Müşterilerine yüksek kalitede imalat ve yedek parça garantisi sunmaktadır. Genç, dinamik ve kalifiye personeliyle, tecrübe, bilgi ve yeteneğine olan güveniyle dünden bugüne, Türkiye genelinde ve yurt dışında, üretilen yüzlerce ekipman/araç sorunsuz çalışmakta ve hizmet vermektedir.

Cengiz Beriş öncülüğünde kurulan Beriş Makina, müşteri memnuniyetini kuruluşunun temel öğesi olarak benimsemiş, her geçen gün gelişen teknolojisiyle kalite ve standardını yükselterek, hedeflenen müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Beriş Makina, sektörde AR-GE yatırımına ağırlık veren firmalar içerisinde bulunarak, ülkesine olan bağlılığını ve sorumluluğunu yerine getirmekte, yerli teknolojiye yatırım yaparak sektöre öncülük etmektedir.

İş Makineleri Alım-Satım-Kiralama Araç üstü Ekipman İmalatçıları