Anasayfa ›› Firmalar ›› Ceylan Treyler İml.San.Tic.Ltd.Şti

Ceylan Treyler İml.San.Tic.Ltd.Şti

Adres: 1230. SOKAK (ESKİ 42) 3

Tel 1: 0 (312) 354 44-78

Tel 2: 0 (312) 250 13-64

Faks:

Email 1: info@ceylantreyler.com

Web: www.ceylantreyler.com

Ceylan Treyler İml.San.Tic.Ltd.Şti Hakkında

Treyler sektöründe 1986 yılından beri Türkiye de tek tescilli CEYLAN markası firmamıza aittir. Marka hakkımız saklıdır. Firmamız Ostim Organize Sanayi bölgesinde Yarı Römork Lowbed imalatı yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşunu takiben sektördeki ihtiyacı gözönünde bulunduran firmamız özel amaçlı yükler için her türlü treyler (Lowbed, Jumbo, Pilot, Finisher, Semitreyler, Konteyner Taşıyıcı, Tanker Altı Şasi, Damper Dorse) imalatı ve tasarımı yapmaktadır. 2004 yılında ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi ile ürün ve üretim izlenebilirliğini sağlayarak, ürün kalitesiyle hizmet farkını hissettirmiştir. 2007 yılında Sarayköy - Kazan / Ankara fabrikamızda faaliyete geçmiştir. Firmamız yaptığı ihracatlarla yurtdışında büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir

Ostim Ankara’daki şubesi ve Sarayköy -Kazan / Ankara’daki seri üretim fabrikası ile faaliyetine devam etmekte olan firmamız müşterilerimizin istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için gerekli olan en son teknolojiyi takip etmekte, bununla birlikte sürekli iyileştirme yapmaya devam etmektedir. Firmamız talep edilen ürünleri istenilen kalitede ve zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi kendine ilke edinmiştir.

CEYLAN TREYLER imalatlarına Uluslar arası Standardizasyon kuruluşunun uluslararası otorite olarak tanıdığı SAE  ( Society of Automative Engineering , Inc ) NP9/014 uluslar arası geçerli WMI kodunu vermektedir. Sanayi il Müdürlüğünün vermiş olduğu Araç Tip Onay belgelerimizle plaka alınmaktadır.

Ceylan Treyler olarak; hedefimiz dünya pazarı için üretim yapmak ve üretim alanımızda rekabette önder olmaktır. Amacımız; İlk defada, zamanında ve her defasında amaç ve isteklere uygun üretim ve hizmetler gerçekleştirmektir. Firmamız çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen malzeme / teknoloji kullanarak üretim yapmaktadır. Bununla birlikte mümkün olan en iyi fiyatları sunmak şirket politikamızı oluşturmaktadır.

İş Makineleri Alım-Satım-Kiralama Araç üstü Ekipman İmalatçıları