Anasayfa ›› Firmalar ›› Cömertler Damper San. Ltd. Şti.

Cömertler Damper San. Ltd. Şti.

Adres: 1169. SOKAK (ESKİ 1) 86

Tel 1: 0 (312) 354 50-00

Tel 2: 0 (312) 255 94-95

Faks:

Email 1: comertogludamper@gmail.com

Web: http://www.comertlerdamper.com.tr

Cömertler Damper San. Ltd. Şti. Hakkında

1973 yılında Ayhan, Ertuğrul, Orhan Cömertoğlu kardeşler tarafından temelleri atılan Cömertler Damper Sanayi ve Tic. Ltd. Şti çalışmalarından, kalitesinden ödün vermeksizin tam 34 yıldır Türk dampercilik sektörüne altın harflerle imzasını atan bir kuruluş olmuştur. Cömertler Damper ürün ve hizmet kalitesinin ne derecede önemli olduğunu idrak ederek kullandığı teknolojiyi en üst düzeye getiren firmalardan birisidir. Belirtilen bu kaliteyi ulusal ve uluslar arası boyutlara getirerek ISO:9001-2000 “Sistem Kalite Belgesi” ile onurlandırılmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

1973 yılından bu güne kazandığı imalat tecrübesiyle değişik sektörlere hitap eden kuruluşumuz hizmetlerini başarıyla devam ettirmekte, yapmış olduğumuz işin bilincinde ve daha iyisini yapmanın gayreti içerisinde yılların bize kazandırdığı tecrübelerimizi daha iyiye yönelterek bu alandaki teknolojik yatırımlarını sürdürmektedir.

 

İlkleri Türk sanayisine kazandırmayı ilke edinen kuruluşumuz üretimde bulunduğu bu ürünlerle müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Yarım asra yaklaşan çalışmalarımızla hafriyat alanları, inşaat sektörüne ve özel projelere çözüm ortaklığı sunmanın memnuniyetini duymaktadır.

 

Özetle Cömertler Damper çalışanları olarak “Müşteri Memnuniyeti” nin bizler için ne derecede önemli olduğunu biliyor ve bunun bilincini yaşıyoruz.

İş Makineleri Alım-Satım-Kiralama