Anasayfa ›› Firmalar ›› Damper San.Tıc.Ltd.Stı.

Damper San.Tıc.Ltd.Stı.

Adres: 1169. SOKAK (ESKİ 1) 94

Tel 1: 0 (312) 354 00-54

Tel 2: 0 (312) 336 36-43

Faks:

Email 1: info@dampersan.com

Web: https://www.dampersan.com

Damper San.Tıc.Ltd.Stı. Hakkında

Firmamız 1984 yılın da Ayer ÖZKUL tarafından Ostim Sanayi Sitesinde  hizmete başlamış olup hala artan kalite ve  sağlamlık ilkesi doğrultusun da çalışmalarına büyüyerek devem etmektedir. Firmamız 1984 yılın da Ayer ÖZKUL tarafından Ostim Sanayi Sitesinde  hizmete başlamış olup hala artan kalite ve  sağlamlık ilkesi doğrultusun da çalışmalarına büyüyerek devem etmektedir.

Kalite ve sağlamlık ilkesinden ödün vermeyen firmamız her türlü kamyon ve kamyonete damperli kasa imalatı yapmaktadır. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

Sektörümüz, damper ve damperli araçlar, kasalar, dorse, damperli dorse vb. nakliye, inşaata yönelik bir sektör olduğu için ülke ekonomisine ve ekonomik olaylara bire bir bağlı bir sektördür.

Sizi de bir gün Dampersan’a bekleriz…


Deneyimli, genç ve çalışkan kadromuzla araç üstü ekipman sektöründe  lider olmayı amaçlayan firmamız müşterilerine daha iyi ve daha güvenilir hizmet verebilmeyi ilke edinmiş bunun için zamanla kadrosunu ve çalışma mekanlarını genişletmiştir. Profesyonel ekibimizle ve müşteri odaklı yaklaşımımızla en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.
İş Makineleri Alım-Satım-Kiralama Araç üstü Ekipman İmalatçıları