Anasayfa ›› Firmalar ›› Gurur Insaat Ve Mak.Tıc.Ltd.Stı.

Gurur Insaat Ve Mak.Tıc.Ltd.Stı.

Adres: 1271. CADDE (ESKİ 906) 40

Tel 1: 0 (312) 324 68-63

Faks: 0 312 324 68 64

Email 1: gurur@gururmakina.com.tr

Web: https://www.gururmakina.com.tr/

Gurur Insaat Ve Mak.Tıc.Ltd.Stı. Hakkında

1986 yılında kurulan Gurur İnş. ve Mak. Tic. Ltd. Şti, transmisyon zincirleri sektöründe Türkiye’nin en önde gelen firmalarından biri olarak, müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman ön planda tutan şirketimiz;

-İspanya’nın 1964 yılından beri 51 yıllık tecrübesi ile Avrupa kalite standartlarında zincir imalatı yapan Industrias YUK firmasının 3 yıldır Türkiye mümessilliğini yapmaktadır.

-YUK Grup bünyesi alt kuruluşu olan modüler bant imalatı yapan PCS firmasının Türkiye mümessilidir.

-Güney Kore’nin 1962 yılından bu yana 53 yıllık tecrübesiyle 70 ülkeye ihracat gerçekleştiren Dong Bo(DBC) firmasının 15 yıldır Türkiye mümessilidir.

-Japonya’nın 1933 yılında kurulmuş dünyanın zincir devleri arasında yer alan Daido Corporation firmasına ait TRP markasının 3 yıldır Türkiye mümessidir.

Firmamız bünyesinde özel imalat kısmımız bulunmakta olup, müşterilerimizin kulaklı zincir, özel tip zincir ve modüler bant ihtiyaçlarını tecrübe ve bilgi birikimimiz ile uygun fiyatlarla karşılamaktadır.

Ayrıca; firmamızın ürün gamında sonsuz redüktör, kasnak, kaplin, konik kilit, dişli, yataklı rulman gibi aktarma ürünleri bulunmaktadır.

31 yıldır faaliyet gösteren GURUR İNŞ.VE MAK.TİC.LTD.ŞTİ müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde karşılamayı ilke edinmiş köklü bir firma olarak hizmet vermeye ve büyümeye devam etmektedir.

 

Misyonumuz: Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, onlara kaliteli ve uygun fiyata ürünü sunmaktır.

Vizyonumuz: Güler yüzle müşteri odaklı çalışan firmamızın vizyonu her zaman kendini geliştirmeye ve sektöründe öncü olmaya devam etmektir.

Rulman, Keçe, V Kayışı Dişli, Redüktör İmalatı ve Satışı