Anasayfa ›› Firmalar ›› Zirve Dizel Pompa San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Zirve Dizel Pompa San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: 1162. SOKAK (ESKİ 208) 7

Tel 1: 0 (312) 385 88-31

Faks:

Email 1: info@zirvedizel.com

Email 2: zirve.pompa@hotmail.com

Web: https://www.zirvedizel.com/

Zirve Dizel Pompa San. Ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

1985 yılından bugüne dizel yakıt sistemlerinde mesleğin gerektirdiği bilgi, beceri, ve deneyimini kazanmış, dizel teknolojisinde Zirve Dizel Pompa olarak çözüm ortağınız olmuştur.

Zirve Dizel Pompa olarak, dizel teknolojileri bakım ve onarım işlemlerinde Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1162. Sokak No:7 Yenimahalle/Ankara’da faaliyet göstermekteyiz.

Zirve Dizel Pompa firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu kendimize ilke edindiğimiz günden beri müşterilerimizin sıkıntıları ve istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti vererek siz müşterilerimizin sorunlarını çözmeye özen göstermekteyiz.

Otomobil, ticari araçlar, iş makinaları, traktör, jeneratör ve diğer otoyol dışı endüstriyel uygulamalarında kullanılan tüm dizel yakıt sistemleri için hizmet sağlayabilmekteyiz.

Zirve Dizel Pompa; doğruluk, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti kavramları ile entegre biçimde çalışmayı prensip edinmiş bir kuruluştur.

Zirve Dizel Pompa, şirketin adından da anlaşıldığı üzere Ankara dizel pompa tamiri alanında yıllardır başarı ile hizmet veren, kaliteli işlere imza atan profesyonel bir firma. Dizel pompa bakım ve onarımında her türlü tamir hizmetini, teknik bilgi ve desteği müşterilerine ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyor. Yıldız tipi pompa ve enjektör servisi, Unit ınjection sistemleri, CR pompa ve enjektör tamir servisi, Sıra tipi mekanik pompa ve enjektör servis, kalem tipi enjektör servis, arıza tespit ve araç kontrolleri alanında dizel pompa hizmetlerini sonuç garantili olarak alabilirsiniz.

Diğer İşler