Anasayfa ›› Dış Ticaret Koordinatörlüğü

Dış Ticaret Koordinatörlüğü

OSTİM Dış Ticaret İstihbarat Merkezi

Rotanız İhracat Pusulanız OSTİM DTİM

Dünya ticaretinde rekabetin her geçen gün artması, ihracatçılarımızın doğru zamanda doğru hamleler yapmasını gerekli kılıyor. Dış ticarette doğru müşteri bilgisine ulaşılmasını sağlayan dış ticaret istihbaratının önemi ortaya çıkıyor. Firmalarının uluslararası pazarlarda rekabetçiliğini artıracak yenilikçi stratejiler geliştiren OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, stratejileri uygulamak ve firmalara destek olma hedefiyle Dış Ticaret İstihbarat Merkezi’ni (DTİM) faaliyete aldı. Merkez, OSTİM’li işletmelerin küresel pazardaki rekabet ortamında daha güçlü yer almasını sağlayacak.

Ankara Kalkınma Ajansı desteği ile OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü çatısı altında hayata geçirilen OSTİM DTİM, işletmelerin yurt dışı pazarlarda rekabetçi konuma yükselmeleri, zamanında, doğru ve sağlam pozisyon almaları için çalışarak, firmaları sistemli şekilde küresel pazarlara açmayı planlıyor.

Dış Ticaret İstihbarat Merkezi

OSTİM Dış Ticaret Günlüğü

OSTİM’li Sanayicilerimize Hizmetlerimizi Genişletiyoruz... İhracat yapmak, yeni pazarlar bulmak, mevcut pazarlarda payını artırmak isteyen firmalarımıza “OSTİM Dış Ticaret Günlüğü ile ihracatın yol haritasını sunmayı hedefledik. İhracatın geliştirilmesi amaçlı ticari bilgi platformu olarak tasarlanan OSTİM Dış Ticaret Günlüğü’nde; firmalarımızın dış ticaret bölümlerinin ihtiyaç duyduğu bilgileri güncel olarak sunacağız.

Dış Ticaret Günlükleri

Tel: (0312) 385 50 90 (1380-1353)