Anasayfa ›› Firmalar ›› Ak-İş Filtre Otomotiv Tekstil Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Şti

Ak-İş Filtre Otomotiv Tekstil Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Şti

Adres: 1425. CADDE (ESKİ 74/2) 6

Tel 1: 0 (312) 395 48-76

Faks: 0 312 395 48 01

Email 1: export@scturbofiltre.com

Web: http://scturbofiltre.com/

Ak-İş Filtre Otomotiv Tekstil Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Şti Hakkında

Sektöründe öncü olan firmamız 1965 yılında Ankara'da kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren ürün çeşitliliği ve kalite anlayışını ilke edinerek dünya pazarında lider firma olma yolunda ilerlemektedir.

Fabrikamız tesisinde SCTURBO FILTER markasıyla yağ filtresi, yakıt filtresi, hava filtresi, hidrolik filtresi, su filtresi, klima ve havalandırma filtreleri, deniz ve hava taşıtları yakıt ve yakıt aktarma filtreleri, endüstriyel tip yağ, yakıt ve hava filtreleri ve seperatör filtreleri üretmektedir. Ürünlerin her biri ayrı bantlarda ve ayrı teknolojik koşullarda seri ve hatasız olarak üretilmektedir. Endüstriyel grup ile deniz ve hava yolu taşıtlarında kullanılan filtreler için özel alanı bulunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız yurtiçi ve yurtdışı satışlarında ürettiği ürünlerin kusursuzluğunun yanısıra özel paketleme sistemi ve hızlı sevk ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmaktadır.

İmalata alınan ürünlerin kullanılan kağıt ve metal aksamı AR-GE departmanımızca incelenerek üretilmeden önce test aşamasından geçirilip sonrasında çalışan personelin kontrolünden geçmektedir.

Çünkü hiçbir makine insan gözü ve elinin özelliğine sahip değildir...

Metal ve Metal İşleme Malzemeleri Otomotiv Yan Sanayi İmalatçıları