Anasayfa ›› Firmalar ›› Anka Alüminyum Mamülleri Elektrostatik Toz Boya Ve Isıcam Pvc Doğrama San. Ltd. Şti.

Anka Alüminyum Mamülleri Elektrostatik Toz Boya Ve Isıcam Pvc Doğrama San. Ltd. Şti.

Adres: 1220. CADDE (ESKİ 820) 3

Tel 1: 0 (312) 349 26-52

Faks:

Email 1: info@ankaaluminyum.com

Web: http://ankaaluminyum.com/

Anka Alüminyum Mamülleri Elektrostatik Toz Boya Ve Isıcam Pvc Doğrama San. Ltd. Şti. Hakkında

Satış mağazası olarak 1992 yılında Ankara Sitelerde ticari hayata başladık. Sürekli artan müşteri portföyü ile birlikte zaman içinde hızlı ve planlı bir büyüme gösterdik.

1996 yılında yine Ankara Sitelerde ikinci satış mağazamızı hizmete açtık.

2010 yılında Ankara Kahramankazan yolu üzerinde bulunan Keresteciler sanayi sitesinde 4500 m2 kullanım alanına sahip mevcut mağazalarımıza lojistik destek sağlamak ve bu bölgede bulunan müşterilerimize yakından hizmet verebilmek amacıyla lojistik merkez üssümüzü hizmete sunduk.

Alüminyum, kompozit paneller, alüminyum doğrama ve işleme makineleri, alüminyum doğrama ve cephe profillerinde kullanılan aksesuarlar, cam balkon kapama sistemleri, üstten askılı vitrin sistemleri ve bu sistemlerde kullanılan aparatlar, alüminyum merdiven korkuluktan ve aksesuarları ve son olarak jaluzi bölme profillerini faaliyet sahamıza ekledik.

2013 yılında yönetim, muhasebe, satın alma ve pazarlama birimlerini aynı çatı altında toplamak ve aynı zamanda kompozit panel ve alüminyum aksesuar çeşitliliğini arttırmak amacıyla merkez binamızın açılışını yaptık.

2014 yılında yine ilklerden olan, aktif stoğu kontrol altına alabilmek ve müşterilerimize hızlı bilgi aktarımı yapabilmek için ürünlerimizde barkod sistemine geçtik. 2016 yılında hizmette bir adım daha öteye giderek kompozit panel işleme CNC ebatlama makinemizi bünyemize katarak projelere ve perakende müşterilerimize, işlenmiş kompozit satışı yapmaya başladık.

 

2018 yılında alüminyuma olan bakış açısını değiştirmeyi hedeflediğimiz Türkiye'de ilk defa kullanılan cephe giydirme malzemesi ile inşa edilen görselliğine bir hayli özen gösterdiğimiz ve yine ilk defa yıllardır eksikliğini düşündüğümüz yerli markaların profilleriyle imal edilen nihai tüketicinin kullanımına sunulan kesitlerin bulunduğu showroomumuzu tasarlayıp uygulama fırsatı bulduğumuz yaklaşık 3500 m2 kullanım alanına sahip Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesinde 4. mağazamızı faaliyete geçirdik.

  • «
  • »
PVC ve Alüminyum