Anasayfa ›› Firmalar ›› Ankara Bronz Alsm.Mak.Ins.Gıda Turz.San.Tıc.Ltd.Stı. ›› BRONZ

Adres: 1230/1. SOKAK (ESKİ 42/A) 4

Tel 1: 0 (312) 354 22-26

Faks:

Email 1: info@ankarabronz.com.tr

Web: http://ankarabronz.com.tr/

BRONZ

Bronz


BRONZ ( KIZIL ) MAMÜLLERİMİZ

Özgül Ağırlığı: 8-9 

Bronz burçlar savurma ve kum döküm yöntemi ile imal edilir.

Yatak, burç ve dişli imalinde kullanılır.

Makinanın ömrünü uzatır. Arıza ve bakımı asgariye indirir.

 

BRONZ MAMÜLLERİN TÜRLERİ

BURÇ / LAMA / AVRUPA ÇEKME BRONZ / ALÜMİNYUM BRONZ / FOSFOR BRONZ ÇUBUK / FOSFOR BRONZ LEVHA - ŞERİT.

Not : Standardı olmayan bronz döküm malzemelerimiz istenilen analizde ve her ebatta imal edilir.

 

Ankara Bronz Mamülleri Üretimi

 

Ankara Bronz firması olarak bronz mamulleri üretimine başarılı bir şekilde devam ediyoruz. Genelde bronz lama, alüminyum bronz, bronç çubuk, bronz boru, bronz levha ihtiyacı olanların firmamıza ulaştığı günümüzde bronzun kullanım alanları da merak edilmektedir. Öncelikle bronz, bakırdan çok daha serttir ve kolay erimektedir. Haliyle kalıplara kolay döküldüğü bilinir. Buna ek olarak bazı bronzların demirden çok daha sert olduğu da unutulmamalıdır. Modern kullanımda pek çok madde ile alaşım halinde olan bronzun nispeti arttıkça direnci de artar fakat parlaklığı azalır. Bronzun içeriğinde fosfor, kurşun, mangan ve demir bulunur. En çok metal para imalatında kullanılan bronz için firmamızı arayarak dilediğiniz kullanım alanı için siparişlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

Bronz Kullanım Alanları Nelerdir?

Bronz başta savunma sanayi olmak üzere uçak sanayi, inşaat sanayi, medikal sanayi, makine sanayi ve gıda sanayisinde kullanılmaktadır. Her zaman uzun ömürlü ve kaliteli bronz üretimi gerçekleştiren firmamız, taleplerinize göre imalat sürecine başlamaktadır. Bronz lamanın dışında tüm metal çeşitlerini almayı düşünürken mutlaka Ankara Bronz firmamıza ulaşarak bu konuda en iyi hizmeti talep edebilirsiniz. Siparişleriniz şirketimiz tarafından aynı gün yola çıkarılarak sizlere ulaştırılır. Bugüne kadar daima müşteri memnuniyeti odaklı olarak tüm demir çelik ürünlerinin imalatını gerçekleştirirken uygun fiyat garantisi sunmaya devam ediyoruz.

 

Bronz Sipariş Etmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bronz siparişi vermeden önce ilk olarak tercih edeceğiniz firmanın kurumsal olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Buna ek olarak alacağınız ürünlerin tedariki konusunda herhangi bir soruna neden olmayan şirketlerle iletişim kurmanız doğru olacaktır. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde yerini aldığı için %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız sadece ürün satışı değil, doğru ürünü doğru yerde ve dünya standartlarına uygun bir şekilde sunmaktır.

Bilgi Al
PVC ve Alüminyum Çelik ve Çelik Çekme Ürünleri Çelik Halat Metal ve Metal İşleme Malzemeleri