Anasayfa ›› ASO 60. Kuruluş Yılı Ödüllerinde OSTİM’liler Öne Çıktı

ASO 60. Kuruluş Yılı Ödüllerinde OSTİM’liler Öne Çıktı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın katıldığı törenle sahiplerini bulan ödüllerde OSTİM OSB katılımcıları ve küme üyeleri öne çıktı.

19 Mar 2024 Sal | 10:24
ASO 60. Kuruluş Yılı Ödüllerinde OSTİM’liler Öne Çıktı

Ankara Sanayi Odası (ASO) 60. Kuruluş Yılı Ödülleri, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın katıldığı törenle sahiplerini buldu. Törene, OSTİM OSB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Sıtkı Öztuna ve OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı da katıldı.

Programda 7 kategoride verilen 68 ödülü Ankaralı sanayicilere Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu takdim etti. 

Ödül alan firmalar arasında OSTİM OSB katılımcıları ve küme üyeleri öne çıktı. Ödül alan OSTİM’li firmalardan bazıları şu şekilde;  Emge Elektro Mekanik Gereçler Endüstrisi A.Ş., Dora Makine İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Intecro Robotik Otomasyon Arge Mühendislik Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş., ERL Teknik Enerji A.Ş., Nero Endüstri Savunma Sanayi A.Ş., Tualcom Elektronik A.Ş., Patiswiss Çikolata Gıda Sanayii ve Ticaret A.Ş.,  STC Elektronik Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Turmaks İnşaat Turizm İletişim ve Bilgisayar Yayıncılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Nüve Sanayi Malzemeleri İmalat ve Ticaret A.Ş., Üzümcü Hastane Ekipmanları Metal İşleme A.Ş., Bozankaya Otomotiv Makina İmalat İthalat ve İhracat A.Ş., Yakupoğlu Tekstil ve Deri Sanayi Ticaret A.Ş.

Ödül alan firmalarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

İlgili Görseller