Anasayfa ›› Firmalar ›› Başkent Ankara Yayıncılık Eğitim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Başkent Ankara Yayıncılık Eğitim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: 1220. CADDE (ESKİ 820) 31

Tel 1: 0 (312) 341 42 86

Tel 2: 0 (312) 341 51 70

Faks: 0 (312) 342 07-30

Email 1: siparis@ankarayayincilik.com.tr

Email 2: baskentyayindagitim@hotmail.com

Web: baskentkitap.com

Başkent Ankara Yayıncılık Eğitim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Şirketimiz Başkent Yayın Dağıtım Pazarlama Sanayi ve Ticaret  LTD. ŞTİ. Adı Altında 2004 Yılında Kurulmuştur. Kuruluş Amacı Kırtasiye Esnafına Yönelik Toptan Kitap Satışı Yapmaktır.  14  Yıldır Bu Görevi Üstlenen Firmamız Kitap Dağıtım Sektöründe Faaliyet Göstermektedir. 2008 Yılında ilk Perakende Şubesini Eskişehir'de Açmış Bulunmaktayız. Şirket Yönetimi Tarafından Alınan Bir Kararla Online Kitap Alışverişi için kurulan Sitemiz 2014 Yılında Hizmetinize Sunulmuştur . Aynı Zamanda 2014 Yılında Ankara’da Perakende Şubelerimiz Açılmıştır. 2016 Yılı Kasım Ayında İse Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Sunabilmek İçin Kurumsal Online Satış Sitemizi Açmış Bulunmaktayız.
Şirketimiz, İnternet Üzerinden Yapılan Kitap Satışına Yön Vermeyi ve Sektöre İvme Kazandırmayı Kendine Misyon Edinmiştir. Amacımız; Her Geçen Gün Gelişen ve Değişen Teknolojiyi Takip Ederek ve Kendimizi Yenileyerek Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi ve Daha Kaliteli Hizmet Sunabilmektir. 
Çeşitli İçerikler ve Hızlı Teslimat Güvencesiyle, İhtiyacınız olan Kitapları Bütçenize Uygun Fiyatlarla Kapınıza Getiriyoruz.. Kaliteli hizmet, Zengin Ürün Yelpazesi, Güncel ve Anlık Fırsatlarımız ile Müşterilerimize Keyifli Bir Alışveriş Yaşatmak En Büyük Hedefimiz. 
 

Yayın ve Baskı Tesisleri - Matbaa Malzemeleri Ambalaj Malzemeleri