Anasayfa ›› Firmalar ›› Benan Danışmanlık Reklam Turizm Yayıncılık Bilişim Eğitim İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Benan Danışmanlık Reklam Turizm Yayıncılık Bilişim Eğitim İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: 1214. CADDE (ESKİ 818) 30

Tel 1: 0 (312) 438 79-70

Faks: 0 (312) 438 79-80

Email 1: info@reklamdayiz.com

Web: www.reklamdayiz.com

Benan Danışmanlık Reklam Turizm Yayıncılık Bilişim Eğitim İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Firmamız 2012 yılından beri, endüstriyel reklamcılık alanında, tasarım üretim ve uygulama aşamalarında çözümler sunmaktadır.

Entegre ürün ve hizmet üreten bir firma olarak; etkili bir deneyim oluşturmaya yönelik üretim süreciyle, müşterilerimize özel çalışma alanlarıyla, tüm markalarımıza değer yaratma misyonu ile çalışan bir kuruluşuz.

Her biri alanında uzman ve tecrübeli bir kadro ile hizmet veren Reklamdayız ailesi, proje uygulamaların yanı sıra, imalat ve montaj süreçlerini de başarıyla gerçekleştirmektedir. Bünyemizde her türlü ihtiyacı karşılayabilecek altyapımızla ve alanında söz sahibi iş ortaklarımızla kaliteyi esas alıyoruz.

Müşterilerimizin markalarına değer katarak güvenilir, kaliteli, saygın ve yenilikçi yapımızı sürdürmek hedefi ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Üretim tesisimiz ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarının aynı yerde yapılabildiği bir firma olarak bir markanın tüm ihtiyaçlarını aynı alan içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.

Reklamdayız ailesi olarak sektörde söz sahibi ve güvenilir bir iş ortağı olmaya ve markalarımızla birlikte büyümeye devam edeceğiz.

Yayın ve Baskı Tesisleri - Matbaa Malzemeleri Reklamcılık-Ajans Hizmetleri ve Görselleştirme