Anasayfa ›› Devlet Destekleri OSTİM'de Anlatıldı

Devlet Destekleri OSTİM'de Anlatıldı

Ankara Kalkınma Ajansı tarafından planlanan Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı OSTİM OSB ev sahipliğinde OSTİM Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

21 Şub 2024 Çar | 04:38
Devlet Destekleri OSTİM'de Anlatıldı

Ankara Kalkınma Ajansı tarafından planlanan Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı OSTİM OSB ev sahipliğinde OSTİM Konferans Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Toplantı, OSTİM OSB Yönetim Kurlu Başkanı ve OSTİM Teknik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Aydın, OSTİM Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serdar Müldür’ün konuşmalarıyla başladı.

Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Erdem Koçoğlu bilgilendirme toplantısı hakkında bilgiler verdi.

OSTİM Kauçuk Teknolojileri Kümelenmesi Koordinatörü Özüm Özelge, Toplantıda; kamu kurumlarının destekleri hakkında detaylı bilgiler verilirken kamu kurumlarının uzmanları ile birlikte, OSTİM Teknik Üniversitesi akademisyenleri ve Teknoloji Transfer Ofisi uzmanlarıyla da üretimden pazarlamaya, Ar-Ge ve Ür-Ge'ye yönelik üniversite-sanayi projeleri hakkında birebir görüşme imkanı sunulduğunu aktardı.

Ostim Teknopark PROTA Teknoloji Üretim Atölyesi uzmanları da katılımcılara teknik imkanlarla ilgili bilgiler aktarıyor.

Bilgilendirme Toplantısı OSTİM OSB Youtube sayfasından da canlı yayınlanmaktadır. Toplantıyı, https://www.youtube.com/@OSTIMOSB1967 linkinden canlı olarak da takip edebilir.

Toplantıda paylaşılan sunumları aşağıdan erişebilirsiniz.