Anasayfa ›› Firmalar ›› Ems İnşaat Malz.Kırt.Metal Mak.Medikal Endüstriyel Kimya Temiz.Malz.Kağıt Amb.Elekt.San.Tic.Ltd.Şti.

Ems İnşaat Malz.Kırt.Metal Mak.Medikal Endüstriyel Kimya Temiz.Malz.Kağıt Amb.Elekt.San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: 1201. CADDE (ESKİ 30) 93

Tel 1: 0 (312) 385 06-37

Faks: 0 (312) 385 06 38

Email 1: ems@emskimya.com

Web: https://www.emskimya.com/

Ems İnşaat Malz.Kırt.Metal Mak.Medikal Endüstriyel Kimya Temiz.Malz.Kağıt Amb.Elekt.San.Tic.Ltd.Şti. Hakkında

EMS KİMYA’nın temizlik ve hijyen konusundaki engin bilgi birikimi ve deneyimi, geniş ürün yelpazesi, AR-GE kadrosu Türk temizlik endüstrisinde büyük yenilikler ve katkılar sunmaktadır. EMS KİMYA Kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduğu kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek ulusal ve uluslararası platformda sektörün her dalında var olacaktır.

Ürün yelpazemizde ağırlıklı olarak; Kamu Kurum ve Kuruluşları, hastaneler, oteller, okullar, fabrikalar, gıda işletmeleri, profesyonel ve endüstriyel mutfaklar, restoranlar, askeri birlikler, demir, deniz ve havayolu şirketleri, çamaşırhaneler, süper ve hipermarketler gibi toplu kullanım yerlerine yönelik hizmet veren yüksek kaliteli endüstriyel temizlik ürünleri yer almaktadır.

 

Çamaşır, mutfak, genel temizlik, yer bakımı, halı bakımı, el ve vücut hijyeni, endüstriyel ürünler, gıda hijyeni ürünleri gibi farklı gruplar altında toplanan yüzlerce çeşit temizlik ve hijyen ürünlerinin tümü EMS KİMYA tarafından güçlü pazarlama ve satış ağıyla piyasaya verilmektedir. Mutfak grubunda yer alan bulaşık makinası deterjanı ve parlatıcısı gibi ürünlerimizin kullanımını ekonomik olarak ayarlayan: dozaj pompaları, ortam hijyeni için gerekli olan: merkezi temizlik sistemleri, eleman hijyeni için gerekli olan: otomatik el dezenfeksiyon sistemi, diğer ihtiyaçlar için gerekli olabilecek tüm sistemlerin montajı ve teknik bakımlarını yapabilmek üzere her türlü eğitim verilerek müşterilerimize hızlı ve kalıcı hizmet vermekteyiz.

 

EMS KİMYA yönetim sistemleri ile kurumsal bir yapı oluşturan ÇÖZÜM, gelişen teknoloji, bilim ve günümüzün değişen yaşam tarzı ile sektörel ihtiyaç ve fırsatları rekabetçi yaklaşımla değerlendirerek büyümeyi hedeflemektedir. Endüstriyel temizlik ürünleri satış ve dağıtımı yapan EMS KİMYA çalışanları; sağlıklarını korumayı ve güvenli çalışmayı; çevreyi ve doğal kaynakları korumayı ilke edinmiştir.

 

Biz; çalışanların sağlığı, iş güvenliği ve çevre sağlığı konusunda yasal şartları yerine getirmenin yanı sıra, oluşacak yasal değişikleri takip edip; gerekli düzenlemeleri yapma azmindeyiz. Bu doğrultuda öncelikli hedeflerimiz; iş kazalarını, işe bağlı hastalıkları ve iş kayıplarını en aza indirmek; Enerji ve doğal kaynakları daha etkin ve verimli kullanıp, faaliyetlerimizden kaynaklanan atık maddelerin, gürültü, emisyon, su, enerji sarfiyatını ve çevre kirliliğini önlemek ve tekrar kullanım geri dönüşüm imkanlarını araştırmak, çalışanlarımızı İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre konularında sürekli bilinçlendirmek, açıkça tanımlanmış amaç ve hedefler doğrultusunda faaliyetlerimizin çevresel etkilerini, İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının performans ve sürekli iyileştirmek. 

Temizlik Makine ve Malzemeleri İmalat-Satış