Anasayfa ›› “OSTİM Dünyada Örnek Alınabilecek Bir Kuruluş”

“OSTİM Dünyada Örnek Alınabilecek Bir Kuruluş”

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Opr. Dr. Ertuğrul Soysal: “OSTİM bölgesel kalkınma modeli olarak sadece Türkiye’de değil Dünyada örnek alınabilecek bir kuruluş.”

10 Ağu 2022 Çar | 03:58
“OSTİM Dünyada Örnek Alınabilecek Bir Kuruluş”

T.C. Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Opr. Dr. Ertuğrul Soysal OSTİM’i ziyaret etti.

OSTİM OSB Bölge Müdürlüğü’nde OSTİM hakkında bilgi alan Bakan Yardımcısı, Ostim Teknopark Turkuaz Bina yerleşkesinde savunma sanayii ve medikal sektörde Ar-Ge ve üretim yapan firmaları ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Soysal, ziyaret programının son durağında OSTİM Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek’ten bilgi aldı.

OSTİM’de yapılan çalışmalardan heyecan duyduğunu belirten Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal, “OSTİM bölgesel kalkınma modeli olarak sadece Türkiye’de değil Dünyada örnek alınabilecek bir kuruluş. OSTİM, üniversitesi, koleji, teknik lisesi mütemmim bir cüz haline gelmiş emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” dedi.

Ziyaret programına, OSTİM Yönetim Kurulu ve OSTİM Teknik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Aydın, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanvekili Sıtkı Öztuna, OSTİM Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Yülek, OSTİM OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Yaşar Özelge, Behzat Zeydan, OSTİM OSB Denetim Kurulu Üyeleri Mehmet Alkan ve Süleyman Eser, OSTİM OSB Bölge Müdürü Adem Arıcı, OSTİM OSB Dış İlişkiler Koordinatörü Hamza Akca. ve OSTİM kurumlarının yöneticileri katıldı.

İlgili Görseller