Anasayfa ›› OSTİM’de İş Yerlerini Faaliyete Geçiren Girişimciler Ruhsatlarını Teslim Aldı

OSTİM’de İş Yerlerini Faaliyete Geçiren Girişimciler Ruhsatlarını Teslim Aldı

OSTİM’de yeni iş yerlerini faaliyete alan girişimcilere, İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatları OSTİM OSB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve OSTİM OSB Müdürü Adem Arıcı tarafından takdim edildi.

02 Eyl 2023 Cmt | 01:19
OSTİM’de İş Yerlerini Faaliyete Geçiren Girişimciler Ruhsatlarını Teslim Aldı

OSTİM OSB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM firmaları için gerçekleştirdikleri çalışmalara ilave olarak her türlü, görüş, talep ve öneriye de açık olduklarını kaydetti.

OSTİM OSB Müdürü Adem Arıcı, dijitalleşmeden dış ticarete, insan kaynaklarından eğitime her başlıkta destekleyici hizmetlerle firmaların iş süreçlerine katkı verdiklerini söyledi. www.ostim.org.tr sayfasından tüm hizmet başlıklarına ve ilgili yöneticilere ulaşabileceklerini belirten Arıcı, firmalara ürün ve hizmetlerini de web sayfasında tanıtarak daha geniş kesimlere ulaşabileceklerini söyledi. Adem Arıcı, insan kaynakları talepleri için de www.ostimistihdam.com sayfasından kolayca aradıkları nitelikteki personele ulaşabileceklerini vurguladı.

Ruhsat alan firmalar, başvuru aşaması ve devamındaki işlemlerde sağlanan kolaylıkla süreçlerin hızlı bir şekilde sonuçlandırılmasından dolayı OSTİM OSB Yönetimi ve çalışanlarına teşekkür etti.

OSTİM’de üretim ve istihdamı artıracak firmalarımıza iş hayatında başarılar dileriz.

İlgili Görseller