Anasayfa ›› Firmalar ›› Volsa İnşaat Gıda Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Volsa İnşaat Gıda Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Adres: 1219. CADDE (ESKİ 819) 21

Tel 1: 0 (312) 385 24-61

Faks:

Email 1: muhasebe@volsa.com.tr

Web:

Volsa İnşaat Gıda Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Hakkında

Türkiye’de kurutulmuş sebze, meyve ve baharat konusunda söz sahibi olan Volsa Gıda, ticari faaliyetine 2008 yılında Ankara’da başlamıştır.

 

Kurulduğu günden bu yana kendi öz kaynakları ve insan gücü ile Türkiye’ de büyüme hedefi ile kazançlarını yatırıma dönüştüren firmamız, 2010 yılında Ostim Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınarak üretim kapasitesini arttırmıştır.

 

Kurutulmuş sebze, meyve ve baharat grupları ile Türkiye ve yurt dışındaki üreticilerinin daha fazla hammadde çeşidi ile tanışmasına yardımcı olmuştur.

 

Volsa Gıda, faaliyet gösterdiği iç ve dış pazarlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan kalite standartlarını benimsemekte, kaynaklarını bu anlayışa ve hedefe uygun yönetmektedir.

 

Dünya standartları olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi, FSSC 22000 Gıda Güvenliği Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve Helal şartlarını sağlayarak üretim yapan VOLSA Gıda, müşteri memnuniyetini toplumsal sorumluluk ve sosyal duyarlılık prensibi olarak kabul eder. Yılların birikim ve ustalığının mükemmel birleşimi ile endüstriyel üreticilerin üretimlerine katkıda bulunan VOLSA Gıda, daima yenilikleri üretmenin yanı sıra, sağlıklı nesillerin gelişimine katkıda bulunmaya devam edecektir.

 

Volsa Gıda, Türk Gıda Sektöründe uzun yıllardır sunduğu kaliteli hizmet ve ürün anlayışını, sektör lideri olmanın verdiği sorumlulukla daha ileriye taşımayı amaçlamaktadır.

Gıda Maddeleri İmalat ve Satış