Öneri İstek Formu

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi
17 ana sektör 139 işkolu 6200'den fazla işletme 60.000 çalışan

Hizmet Birimleri

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Hizmetleri

"Tek durak ofis"

OSTİM, 1997 yılında OSB statüsü kazanmıştır. OSB Müdürlüğü Bölgenin, tüm altyapı ve üstyapı hizmetlerini gerçekleştirmekte, bölge firmalarının rekabet gücünü arttırıcı faaliyetlerde bulunmaktadır Bu kapsamda tüm hizmetlerini tek bir merkezden sunmaktadır.

İncele
OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Hizmetleri
Ostim OSB E-Arşiv Faturalarınızı Sorgulayın

Haberler

Diğer Haberler

Duyurular

OSTİM Dış Ticaret Günlüğü

OSTİM’li sanayicilerimize hizmetlerimizi genişletiyoruz. İhracat yapmak, yeni pazarlar bulmak, mevcut pazarlarda payını artırmak isteyen firmalarımıza “OSTİM Dış Ticaret Günlüğü ile ihracatın yol haritasını sunmayı hedefledik. İhracatın geliştirilmesi amaçlı ticari bilgi platformu olarak tasarlanan OSTİM Dış Ticaret Günlüğü’nde; firmalarımızın dış ticaret bölümlerinin ihtiyaç duyduğu bilgileri güncel olarak sunacağız.

Dış Ticaret Günlüğü 

Dış Ticaret Bültenleri
OSTİM Dış Ticaret Günlüğü

Eleman arıyorsanız ... İş arıyorsanız .... Burayı kullanın

Ostim İstihdam Ofisi faaliyetleri çerçevesinde Global İnsan Kaynakları sistemiyle işbirliği halinde iş arayan adaylarımızı iş gücü arayan firmalarımızla buluşturuyoruz. İş arayanlar: Her gün güncellenen iş ve elaman ilanlarını yakından takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz. İş gücü arayanlar: Aradığınız niteliklerde iş gücü bulmak için ilan verebilir ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz.

İncele
Eleman arıyorsanız ... İş arıyorsanız .... Burayı kullanın

Sektörel ve Bölgesel Kalkınma Projeleri

Sektörel Rekabet Analiziyle başlatılan çalışmalar ve özellikle bölgesel kalkınma modeli olarak dünyada gösterdiği başarı değerlendirilerek rekabet gücü yüksek sektörlerde kümelenme projeleri hayata geçirilmiştir. Türkiye'nin kümelenme faaliyeti alanında en çok girişimi olan bölgesi olarak dikkat çeken OSTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde; iş ve inşaat makineleri, yenilenebilir enerji ve çevre teknolojileri, savunma ve havacılık, kauçuk teknolojileri, raylı sistemler, medikal ve haberleşme teknolojileri sektörlerinde 7 farklı küme ile ülke ihtiyaçlarına yerli-milli çözümler için çalışılmaktadır.

İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi
Ostim Savunma ve Havacılık Kümesi
Ostim Medikal Sanayi Kümesi
Anadolu Raylı Sistemler Kümelenmesi
Ostim Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi
Kauçuk Teknolojileri Kümelenmesi
Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi

OSTİM İhracat Portalı

OSTİM'li sanayicilerimizi export.ostim platformu ile dünyaya tanıtıyoruz. Platformda yer almak istiyorsanız bize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Detaylı Bilgi
OSTİM İhracat Portalı

Yerli ve milli üretim anlayışıyla Ostim bölgesel bir kalkınma modeli

Çok farklı disiplinlerde esnek üretim yeteneği, planlama, ar-ge, tasarım ve mühendislik deneyimi ile işletmeler, ihtiyaçlar çerçevesinde planlı programlı olarak kurulmuş profesyonel destek kuruluşları, uzmanlaşmış çözüm ortakları ve müzakereci katılıma açık yönetişim anlayışıyla Ostim; BÖLGESEL BİR KALKINMA MODELİ. Organize Sanayi Ankara denilince ilk akla gelen sanayi bölgesi olan Ostim, Türkiye’de başarısını kanıtlayan ve uluslar arası alanda örnek gösterilen Bölgesel Kalkınma Modeli için, tarih ve coğrafyamızın verdiği sorumlulukla, Ortadoğu, Afrika, Orta Asya ve Balkanlar başta olmak üzere tüm dünyada bilgi ve tecrübelerini paylaşarak tarihi bir misyonu da üstleniyor...

İncele
Yerli ve milli üretim anlayışıyla Ostim bölgesel bir kalkınma modeli